Tasarımı Kaydet  Kapat

Hizmetler /Regülasyon/Kamu ilişkileri Danışmanlığı

 PyData REGÜLASYON DANIŞMALIĞI
 
Firmalar, kamunun yaptığı regülasyonları yakından izlemek, fırsatları yakalamak, riskleri önlemek ve daha da önemlisi birçok durumda ilgili regülasyonun değiştirilmesini iş modelinin ayrılmaz bir parçası olarak görmelidir.
 
PyData, Türkiye’de Telekom, Yazılım Teknolojileri, Dijital ekonomi, Eticaret, Epara ve Veriye dayılı çalışan yeni sektörlerimizde, Regülasyon ve kamu ile ilişkiler stratejisinin bir parçası olmaktadır.
 
Regülasyon Danışmanlığı ve Kamu ile ilişkilerinin temeli, devletin yapısını anlamaktan geçer. Birçok girişimci, kamudan yeteri kadar destek alamamaktan, regülasyonlarla önünün kesildiğinden, şikâyetçidir. Bu düşünceler doğru olsa bile, birçok büyük şirket gibi, devletinde amacı, kendi işini daha iyi yapmak için değişiklik ve riskleri olabildiğince önleyen bürokratik bir yapı olduğunu unutmamak lazım.
Sizin işiniz bürokrasiye ürün ve hizmetinizin faydasını anlatmak ve devletin kurallarına tam olarak uyduğunu ikna etmek olmalıdır.
 
PyData, şirketinizin ve ürününüzün faydasını, neden önünüzün açılması gerektiğini Devlete anlatmak için size katkı sağlayacaktır.
 
Bizim işimiz, SGK gibi günlük kamu ilişkilerden daha çok, İş modelinizin başarılı olması için şart olan regülasyon değişiklikleriyle ilgili kamu ile nasıl iletişim kurmanız gerektiğini belirlemektir.
 
Bizim ilgi alanımız, Dijital teknolojileri kullanarak, geleneksel sektörleri dönüştüren, şirketlerin güçlü Regülasyon danışmanı olmaktır.
 
Tüm sektörler, kamu tarafından detaylı kurallarla düzenlenmiştir. Bu sektörlerdeki oyuncular genelde bu regülasyonlar sayesinde pazara, hakim olup, sektöre yeni girişleri sınırlamak ve sektör üzerindeki vergi, vb. maliyetleri düşürmek için büyük bütçelerle kamu ile ilişkiler faaliyetleri yürüttüler.
 
Sizde başarılı olmak için güçlü Regülasyon ve kamu ilişkileri danışmanı ile çalışmak istiyorsanız; PyData’yı tercih edin.
 
PyData Entegre Veri Yönetim Sistemleri
Kuruluş; PyData, Endüstri mühendisi olan Telekomünikasyon ve IT sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip Paşa Yaşar Tarafından Kurulmuştur.  Halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Paşa Yaşar Turkcell, Avea, TürkTelekom gibi şirketlerde, IT, Network ve Regülasyon konularında GMY ve Grup Başkan düzeyinde görevler yapmış, Ulaştırma Bakan danışmanlığı yapmıştır. .  Ayrıca İnternet Kurulu ve RTÜK Üst Kurul üyeliği yapmıştır.
PyData, Bigdata, Veri Bilimi ve İleri Veri Analitiği konularında proje geliştiren ve yürüten, Kurucularının ve Yönetim kurulunun deneyim ve desteği ile geniş bir networke sahiptir.
 
PyData,  Dijital dönüşüm yeni iş modelleri, iletişim sektörlerindeki firmaların KVKK, GDPR konularınıda kapsaya Rekabet Regülasyon ve Kamu ilişkileri sorunlarını çözmeye odaklanmıştır.
 
PyData Veri odaklı işlerde uçtan uca çözüm sunan Teknoloji ve Danışmanlık şirketidir.